İş Anlayışımız

Temel ilkemiz; Özeken turizm, müşteri odaklı, deneyimli ve dinamik kadrosuyla, daima üstün hizmet kalitesi ile en avantajlı koşullarda en üst düzey fayda sağlamak üzere, sizlerin beklentilerini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.
Özeken Turizm sizlere unutulmayacak tatiller, turlar ve organizasyonlar ile en üst düzeyde memnuniyet sağlamayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz; hızla gelişen turizm dünyasını yakından takip ederek, mükemmeliyetçi anlayışla, müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti, servis ve kaliteyi eğitimli profesyonel, heyecanlı bir ruhla sunmaktır.
Vizyonumuz; müşterilerimizin beklentilerine, profesyonel bakışla ve iş anlayışıyla doğru ve dürüstlük ilkesi içinde istikrarla karşılık vermek ve kaliteli seyahat hizmetlerimiz ile danışmanınız olarak her zaman yanınızda olmaktır.

HAKKIMIZDA


Özeken Tur; 2014 yılında Erzurumda kuruldu. Kuruluşundan bugüne dek ulusal ve uluslar arası bazda misafirlere sağlamış olduğu kusursuz hizmetle 5 yıl boyunca birçok başarıya imza attı.
Öncelikli hedefi, bulunduğu seviyedeki hizmet standartlarını daha da yükseltmek olarak belirleyen Özeken Tur, 2018 yılında yurt içi otel sektöründe de hizmet vermeye başladı.
Yurtiçi ve yurtdışı grup gezileri, özel seyahatler, kurumsal şirketlerin organizasyon, toplantı, kongre ve fuar hizmetlerinin tamamı tek çatı altında, profesyonel anlayışla konusunda uzman ve heyecanlı ve genç bir ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. 
Özeken Tur, uçak bileti, otel rezervasyonu ve transfer gibi tüm işlemlerin hızlı ve kolay şekilde gerçekteştirebileceği online rezervasyon sistemiyle, Türkiye ve dünya genelindeki tüm partnerlerini aynı noktada toplayarak en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla misafirlerine sunmayı hedeflemektedir.  
Kuruluşundan bugüne dek izlediği ilkeli, dürüst ve güvenli hizmet politikaları ile yoluna emin adımlarla devam eden Özeken Tur, Erzurum Merkezli çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

EKİBİMİZ

Özeken Turizm, toplu yaşam alanı yöneticilerinin işlerini en modern ve verimli gerçekleştirmelerini sağlamak için, alanında profesyonel bir ekibin çalışmasıyla tasarlandı. En büyük gücümüz, ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulmak amacıyla yanınızda olan ve yalnızca bu işi yapan büyük ekibimiz. Danışmak istediğiniz bir konu olursa, Özeken Turizm'de otomatik cevaplar veren robotlar değil, bizzat gerçek portföy yöneticilerimiz sizinle ilgilenir ve tüm işlemlerinizi kısa sürede hallederler.

Özeken Turizm; erzurum otel fiyatları, palandöken kış otelleri ve erzurum havaalanı transfer hizmetleri veren bir turizm işletmesidir.

Devamını Oku

Bülten
Copyright © 2019 OZEKEN TRAVEL | Ana Sayfa | Hakkımızda | Vizeler | İletişim
Designed by OZEKEN TRAVEL