HAKKIMIZDA

Özeken Turizm, kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Kişiye özel tatil planlarını cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sunar, hayalini kurduğunuz tatili sizin için planlar. Tur paketlerinin çeşitliliği, en konforlu otelleri ve 7/24 hizmet sunan seyahat adına istediğiniz her detaya ulaşabileceğiniz adrestir. Tatil için cennetten bir köşe olarak adlandırabileceğiniz beldeleri, dünyanın en güzel ülkeleri, şehirleri hatta lezzetleri ile size merak ettiklerinizi sunan özekenturizm.com ile her detayı sizin için düşünür ve merak ettiklerinize yanıt verir. Güçlü bir tur operatörü olan Özeken Turizm giderek büyüyen ve en kaliteli olanı, en uygun fiyata sunmayı hedefleyen bir tur operatörüdür.

MİSYONUMUZ

Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmeyi kendine felsefe edinen Özeken Turizm, müşterilerine en iyi olanı sunmak isteyen çalışanları ile güçlü aile bütünlüğünü sürdürmeyi hedeflemiştir.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan Özeken Turizm size özel tatili planlamak için 7/24 her zaman yanınızdadır.

HİZMETLERİMİZ

  • Oteller
  • Transfer
  • Turlar
  • Oto Kiralama
  • Uçak Bileti

RAKAMLARLA ÖZEKEN TURİZM

10 Milyon+

Mutlu Müşteri

400+

Başarılı Organizasyon

300.000+

Telefonla Destek

5 Yıl+

Kesintisiz 7/24 Hizmet
TOP